Bratislava Airport Parking - BAAP

Objednanie parkoviska

. .
:
. .
:Parkovisko je vďaka vzdialenosti a skvelej cene ideálne riešenie na krátkodobé aj dlhodobé parkovanie. Vonkajšie parkovisko sa nachádza iba 700 metrov od letiska a je otvorené 24/7. Preprava parkovisko-letisko je zahrnutá v cene. Preprava nezaberie viac ako 3 minúty. Rezerváciu je treba uskutočniť najneskôr 12 hodín pred príjazdom, nezabudnite prosím uviesť aj číslo a čas odletu a príletu.

Parkovisko je poistené, oplotené, uzamknuté, strážené SBS a napojené na pult centrálnej ochrany, takže o bezpečnosť svojho auta sa naozaj nemusíte obávať. Bezbariérové parkovanie a detské autosedačky sú k dispozícii, stačí to uviesť ako Špeciálnu požiadavku na rezervačnom formulári. Parkovisko nevyžaduje kľúče od auta.

V deň odletu sa dostavte priamo na parkovisko. Po krátkom administratívnom procese Vám šofér pomôže s batožinou a odvezie Vás pohodlným minibusom na letisko. Cesta trvá 2-3 minúty.

Po návrate späť si vyzdvihnite batožinu a vyjdite pred terminál. Parkovisko monitoruje prílety a minibus na Vás už bude čakať.

Inštrukcie

Potvrdenie o rezervácii obsahujúce adresu a telefónne číslo parkoviska spolu s ostatnými relevantnými informáciami a inštrukciami, Vám bude sprostredkované emailom po dokončení rezervácie. Ak chcete vidieť umiestnenie parkoviska, prosím pozrite si mapu na našej stránke.

Dôležité

Pri vypĺňaní čísla mobilného telefónu na rezervačnom formulári prosím nezabudnite aj na predvoľbu danej krajiny.

Mapa


GPS lokalizácia vozidiel a kniha jázd
Čítačka elektronických čipových OEV - nová verzia pre OEV vydávané od 1.1.2015
Rezervácia online Bratislava airport parking